Krivična prijava zbog izazivanja požara u blizini osnovne škole

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 28.10.2024. u 11:08
Policijski službenici Regionalnog centra bezbjednosti ,,Zapad“ – Odjeljenja bezbjednosti Nikšić podnijeli su krivičnu prijavu protiv jednog lica, zbog sumnje da je izazvalo požar koji je zahvatio magacin u blizini Osnovne škole ''Radoje Čizmović'' u Ozrinićima.
Kako je saopšteno iz Uprave policije (UP), policijski službenici postupili su po prijavi da je došlo do požara na jednom objektu u blizini pomenute škole.
”Službenici Odjeljenja bezbjednosti Nikšić su u kratkom vremenskom periodu, u koordinaciji sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Nikšiću, nakon sprovedenih vještačenja kao i ostalih mjera i radnji iz svoje nadležnosti, kao izvršioca identifikovali Lj.V. iz Nikšića”, stoji u saopštenju policije.
Protiv Lj.V. je, dodaju, podnijeta krivična prijava zbog sumnje da je izvršila krivično djelo izazivanje opšte opasnosti.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Centar za romske inicijative (CRI) u saradnji sa Književnom zajednicom “Vladimir Mijušković” iz grada pod Trebjesom, organizovao je sinoć donatorsko umjetničko veče “Za sigurnije djetinjstvo”, u multimedijalnoj sali Tehnopolisa.
- 0
- Društvo
- u
Pod budnim okom najboljeg volontera Crne Gore , Mila Radovića, sjutra će Društvo maldih ekologa Nikšić sa volonterima zvanično otvoriti sezonu u eko parku "Blace".
- 0
- Društvo
- u
Kvalitet vazduha koji je izmjeren jutros u Nikšiću ocijenjen kao dobar, ali i u većini opština u Crnoj Gori, objavljeno je na sajtu Vazduh.me.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











