Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Galerija „Nikola I“: Izložba „Praistorija na teritoriji opštine Nikšić“

41685489_888936274642907_1467639373569720320_n
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 14.09.2018. u 06:05

U galeriji „Nikola I“ večeras u 20h biće otvorena izložba „Praistorija na teritoriji opštine Nikšić“.

Organizator događaja je JU Muzeji i galerije Nikšić, a u okviru Nikšićke kulturne scene 2018 i manifestacije Septembarski dani 2018.

Ulaz je slobodan.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević obišao je studio u kojem će se snimati igrana televizijska serija od deset epizoda u produkciji Radio-televizije Nikšić. Riječ je o prvoj igranoj seriji koju realizuje jedan lokalni javni emiter u Crnoj Gori, a Opština Nikšić podržala je ovaj pionirski projekat obezbjeđivanjem nedostajućih sredstava za njegovu realizaciju.
U Kući Pekića u subotu, 25. jula počinje treća umjetnička rezidencija ŠAV! koju realizuje Centar za kulturu Šavnik uz podršku Ministarstva kulture i medija Crne Gore i Opštine Šavnik.
U okviru festivala "Auto(r) na korzu“, večeras će na Trgu slobode početi SyNK Jazz festival, koji će trajati do 28. jula. Koncerti će se održavati svake večeri od 20 časova.
-->