Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Prijave za učešće na Novogodišnjem sajmu do 14. decembra

46825046_184735622479898_5285397019429437440_n
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 23.11.2018. u 07:43

Regionalni novogodišnji sajam lokalnih proizvoda održaće se od 21. do 23. decembra 2018. godine , u Sportskom centru Nikšić.

Stoga su iz lokalne uprave pozvali izlagače da i ovog puta budu dio ovog događaja.

„Opština Nikšić poziva lokalne i regionalne poljoprivredne proizvođače, kao i sve građane koji se bave izradom suvenira, rukotvorina i umjetnina da se prijave za izlaganje svojih proizvoda na V Regionalnom novogodišnjem sajmu lokalnih proizvoda”, stoji u pozivu.

Učešće na Sajmu je, kako su podsjetili, besplatno, a za izlagače su obezbijeđeni štandovi.

Rok za prijavu učešća je 14. decembar 2017. godine do 15h, dok se sve informacije mogu se dobiti na telefone: 068/847-017 i 067/523-566.

Prijava za učešće na Sajmu može se predati u Sekretarijatu za finansije, razvoj i preduzetništvo, kancelarija  broj 3, IV sprat, Opština Nikšić, ulica Njegoševa 18, 81400 Nikšić.

Organizator sajma je Opština Nikšić uz podršku IPC “Tehnopolis”, Sportskog centra Nikšić, Mreže za ruralni razvoj Crne Gore i Ministarstva poljoprivrede i ruralnog razvoja Crne Gore.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Kreditni standardi za preduzeća u Crnoj Gori u četvrtom kvartalu 2025. ostali su uglavnom nepromijenjeni, dok su krediti stanovništvu dodatno ublaženi, pokazuje najnovija anketa banaka, koju je objavila Centralna banka Crne Gore CBCG. U prvom kvartalu 2026. očekuje se ublažavanje uslova za privredu, ali i pooštravanje kreditnih standarda za građane zbog regulatornih ograničenja zaduženja i rasta troškova finansiranja.
Crna Gora će dobiti Nacionalnu agenciju za razvoj malih i srednjih preduzeća (MSP) koja će biti zadužena za sprovođenje programa podrške privredi i koja će biti posredničko tijelo za upravljanje budućim Evropskim strukturnim i investicionim fondovima (ESIF)
-->