Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sutjeska ubjedljiva protiv Zete

43462815_312445526204957_821980242791890944_n_0_0_0_0
KK Sutjeska
  • Autor onogost.me
  • 25.11.2018. u 08:00

Košarkaši Sutjeske savladali su na gostovanju ekipu Zete rezultatom 76:89 u utakmici 5. kola ERSTE lige i tako upisali treći trijumf u domaćem takmičenju.

U prve dvije četvrtine vodila se izjednačena borba, pa je nakon prvih deset minuta nikšićka ekipa imala poen prednosti, da bi na poluvremenu dva poena zalihe imao domaćin.

Treća dionica je bila odlučujuća, kada je tim Zorana Glomazića ubacio 32 poena, a primio svega deset, pa i pored odlične igre u posljednjem dijelu meča, Zeta nije uspjela da nadoknadi zaostatak.

Najbolji u ekipi iz Golubovaca bio je Marko Koljević sa 30 poena, koji je bio i najefikasniji igrač utakmice, dok je u redovima pobjedničke ekipe Draško Knežević sa upisanih 23 poena, bio najbolji.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Nova sezona u NLB ABA2 ligi počinje 7. oktobra, a Sutjeska Elektroprivreda dan kasnije, u prvom kolu, igra u gostima protiv Širokog.