Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Marković: Znači mi gol, ali je bitnija bodovna razlika

bota
vijesti.me
  • Autor onogost.me
  • 05.04.2019. u 06:13

Fudbaleri Sutjeske igrali su neriješeno protiv Budućnosti u derbiju koji je opravdao očekivanja, a aktuelni šampion Crne Gore i lider prvenstva uspio je da se vrati rezultatski nakon vođstva Podgoričana od 0:2.

Upravo je džoker Nikšićana, Božo Marković, u četvrtom minutu sudijske nadoknade, u trenucima kada su svi na Gradskom stadionu u Nikšiću mislili da bodovi odlaze u Podgoricu, nakon odličnog centaršuta Libijca Alharaiša, uspio da savlada Mijatovića i donese svom timu veliki bod.

“Plavi” su sa ovim bodom ujedno zadržali i prednost od pet bodova u odnosu na Budućnost.

“Slabo smo ušli u meč, ne znam iz kog razloga, i primili dva nevjerovatna gola. Da smo to pokušavali namjerno ne bi uspjeli, ali brzo smo postigli gol i vratili neizvjesnost. Na kraju je i nas sreća pogledala da izjednačimo u zadnjim sekundama meča, kao što je i njih pogledala kod njihovih postignutih golova. Naravno da mi je postignuti gol značio, kao i svaki drugi, ali najbitnije od svega je to da je bodovna razlika ostala ista”, istakao je Marković.

Sutjeska prvenstvenu trku nastavlja već u nedjelju, kada će gostovati ekipi Mornara, a do kraja ima još devet kola da se igra i ima itekako prostora za promjene na tabeli, ali iz tabora “plavih” ističu da je još rano davati prognoze, ali i da dobro znaju svoj cilj.

“U susretu sa Mornarom bićemo oslabljeni ne igranjem nekolika igrača, ali idemo svakako na pobjedu jer počinje završni krug, tako da nam je svaka utakmica podjednako bitna. O tituli je baš rano govoriti, ima još devet kola da se igra, 27 bodova je u opticaju, tako da idemo kao i do sada, utakmicu po utakmicu”, istakao je džoker “plavih”.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Sjutra u Estoniji počinje kvalifikacioni turnir za Evropsko fudbalsko prvenstvo, a crnogorska U-17 reprezentacija će odmjeriti snage sa Ukrajinom, Italijom i domaćinom Estonijom. Među „sokolićima“ koji će braniti boje države nalazi se i Blažo Đukić, fudbaler Sutjeske i kapiten njene kadetske selekcije.
Meč bez golova u Bijelom Polju i remi dovoljan da Sutjeska i nakon ovog kola zadrži lidersku poziciju, nakon što je Dečić neočekivano poražen na svom terenu od "fenjeraša" Bokelja.
Na Gradskom stadionu u Bijelom Polju, fudbaleri Sutjeske traže nove bodove za ostanak na čelu tabele posle devetog kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige.
-->