Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Super liga: Sutjeska protiv Ulcinja nastavlja trku za plej-of

58049114_1011847525871800_4367666966173843456_n
KK Sutjeska Media
  • Autor onogost.me
  • 05.05.2019. u 06:06

Danas je na programu 6. kolo Super lige u okviru kojeg će košarkaši Sutjeske na svom parketu dočekati ekipu Ulcinja.

Tim Zorana Glomazića u prvom krugu ligaškog dijela Super lige ostvario je tri pobjede i dva poraza i na dobrom putu je da ostvari zacrtani cilj, a to je plasman u plej-of fazu, odnosno ABA 2 ligu.

Današnji rivali su se sastali u 1. kolu kada je u dvorani „Bratstvo-jedinstvo“ slavila Sutjeska nakon neizvjesne završnice, pa će i večeras biti favorit protiv ekipe koja je u prethodnih pet kola zabilježila jedan trijumf i četiri poraza.

Susret između Sutjeske i Ulcinja igra se u Sportskom centru od 19h, kada će početi i dueli Lovćen – Budućnost VOLI i Jedinstvo – Mornar.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Košarkaši Sutjeske u novu sezonu ulaze sa novim trenerom – ugovor sa Nikšićanima uskoro će potpisati bivši srpski reprezentativac Marko Simonović, objavio je portal meridiansport.me.
Vanredna izborna sjednica Skupštine Košarkaškog saveza Crne Gore na kojoj će se birati novi predsjednik zakazana je za ponedjeljak, a jedini kandidat za prvog čovjeka Saveza je Dragan Kadić.