Rakojević: Vrlo brzo ćemo o svemu razgovarati

Milan Šapurić
- Autor onogost.me
- 01.03.2020. u 15:08
Aktuelni šampion Cren Gore u fudbalu, nikšićka Sutjeska odigrala je jako loš meč u Pljvljima gdje je poražena sa 5:1 od Rudara.
Ovaj neuspjeh je sada misiju odbrane titule odveo kilometrima daleko od Nikšićana.
Trener Sutjeske Nikola Rakojević čestitao je Rudaru pobjedu.
“Ne želim ulaziti u dublju analizu. Ovaj meč je dobio tim koji je motivisanije ušao u igru od početka šampionata. Rudar je imao više želje i u ovoj utakmici. Mi u klubu ćemo vrlo brzo razgovarati o svemu”, kazao je popularni Peco
izvor: CGsport
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Nakon eliminacije od kvalitetnijeg protivnika u kvalifikacijama za Ligu šampiona, fudbaleri Sutjeske evropski nastup nastavljaju u kvalifikacijama za Ligu konferencija.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Nisu uspjeli da iznenade prošlosezonskog učesnika Lige šampiona, Kairat, u prvoj rundi kvalifikacija za elitno takmičenje, ali se evropski put fudbalera Sutjeske nastavlja.
- 1
- Fudbal, Sport
- u
Skoro 70 minuta Sutjeska je parirala prošlogodišnjem učesniku Lige šampiona, bila ravnopravan protivnik, a onda je nesmotrenost golmana Vladana Giljena koštala igrače Sutjeske sna o mogućem prolasku u drugo kolo elitnog fudbalskog takmičenja.
- 6
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
21.07.
13:15
Peković: Ako budemo pravi, rezultat će biti dobar
21.07.
10:14
ČITAOCI ŠALJU: Traže hitno izmještanje kontejnera
21.07.
09:52
Od sjutra restrikcije vode u MZ Lukovo
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











