Od ponoći jeftiniji dizel i lož ulje

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 27.04.2020. u 09:58
Od ponoći dizel će u Crnoj Gori biti jeftiniji sedam centi, pa će naredne dvije sedmice koštati 0,89 eura, saopšteno je iz Ministarstva ekonomije.
I lož ulje će pojeftiniti sedam centi, pa će koštati 0,85 eura po litru.
BMB 98 i dalje će koštati 1,02 eura po litru, a BMB 95 0,98 eura.
“Prema odredbama Uredbe o načinu obrazovanja maksimalnih maloprodajnih cijena naftnih derivata, naredni obračun će se obaviti 11.maja 2020. godine, a eventualno izmijenjene vrijednosti naftnih derivata važiće od 12.maja”, navode u Ministarstvu.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Sve vrste goriva od utorka će poskupiti od tri do 11 centi, potvrđeno je Portalu RTCG iz Vlade.
- 0
- Biznis
- u
Prema podacima Zavoda za statistiku Crne Gore (MONSTAT), prosječna neto zarada, bez poreza i doprinosa, u februaru je iznosila 1.025 eura. To je za euro manje nego u januaru. Najveća prosječna zarada zabilježena je u sektoru finansijskih djelatnosti i osiguranja 1.623 eura.
- 0
- Biznis
- u
Nakon nove runde pregovora u Vladi Crne Gore između premijera Milojka Spajića i socijalnih partnera nije postignut konačan dogovor o povećanju zarada i novom Opštem kolektivnom ugovoru, već je važeći ugovor produžen za još mjesec dana kako bi se nastavili razgovori 15. aprila, saopštili su predstavnci sindikata nakon sastanka u zgradi Vlade.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
03.04.
20:02
Program za djecu na Trgu slobode
03.04.
12:51
Eurodizel od utorka skuplji 10 centi
03.04.
11:07
“Blažo Đukić je ponos Nikšića i Crne Gore“
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











