Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Počinje punjenje dovodnog sistema HE Perućica

perucica
EPCG
  • Autor onogost.me
  • 31.08.2020. u 12:23

Iz Elektroprivrede Crne Gore su saopštili da, nakon uspješno završenog remonta, sjutra u 7h počinje punjenje dovodnog sistema Hidroelektrane Perućica, te ukazali građanima, a prije svega mještanima naselja koji gravitiraju tom području, na moguće opasnosti. Takođe su zamolili neovlašćena lica da u tom periodu ne prilaze dovodnim kanalima.

Iz EPCG su kazali da po planu, punjenje cjevovoda I, II i III će se obaviti 1, 2. i 3. septembra.

”Imajući u vidu navedeno, obavještavamo javnost, prije svega mještane naselja koji gravitiraju tom području, na moguće opasnosti i molimo da u tom periodu neovlašćena lica ne prilaze dovodnim kanalima”, navode u saopštenju.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Na redovnoj 23. Skupštini akcionara Elektroprivrede Crne Gore (EPCG) AD Nikšić, koja je održana danas, imenovani su novi članovi Odbora direktora te kompanije, a za predsjednika tog tijela ponovo je izabran Milutin Đukanović.
Ministarstvo energetike i rudarstva Crne Gore objavilo je Javni poziv za učešće u javnoj raspravi o Nacrtu nacionalnog energetskog i klimatskog plana (NEKP), koji će u velikoj mjeri definisati pravce razvoja energetike i klimatske politike Crne Gore u godinama koje dolaze.