Cinema 213 obustavila projekcije

Facebook
- Autor onogost.me
- 18.11.2020. u 20:43
U cilju sprovođenja novih mjera zaštite od koronavirusa, otkazuju se projekcije u Cinemi 213.
„U skladu sa novim mjerama NKT-a, zbog pogoršane epidemiološke situacije bioskop neće raditi od danas, 19. novembra do 1. decembra kada ćemo obavijestiti o novom datumu prikazivanja filmova“, saopštili su iz Cineme.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
U Parohijskom domu večeras će, sa početkom u 19 časova, u okviru III Festivala „Pod lipom“, biti upriličena svečana dodjela Književne nagrade „Kosto Ninković“, kao i promocija poezije pjesnika.
- 0
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu dva nova filma - porodični “Hajduk u Beogradu” i akcija “Trkač”.
- 0
- Kultura
- u
Na svečanosti povodom praznika Njegošev dan, održanoj u Centru za kulturu Šavnik, dodijeljene su nagrade najuspješnijim učenicima na konkursu za literarne radove na temu „Njegoš – svjetionik slobode i duha“.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











