Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sutjeska napunila koš Pljevalja

85234796_188869845817251_1931322664161378304_n_0
KK Sutjeska
  • Autor onogost.me
  • 20.12.2020. u 17:02

Košarkaši Sutjeske savladali su danas Pljevlja u gostima 55:107 utakmici 7. kola Erste lige.

U pobjedničkoj ekipi najefikasniji je bio Ismet Sejfić 21 poenom, Andrej Vulević je postigao 17, Đorđe Milošević 14, dok je novo pojačanje Mislav Brzoja dodao 13 ubačenih poena.

Dvocifren učinak u redovima nikšićke ekipe imali su Ilija Varajić i Radosav Spasojević koji su postigli po 11 poena.

Sutjeska je neporažena u dosadašnjem dijelu šampionata i zauzima prvo mjesto na tabeli u konkurenciji 12 ekipa.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Mlada ženska reprezentacija plasirala se u A diviziju, pošto je u utakmici za bronzu na B prvenstvu Evrope u bugarskom Samokovu pobijedila Slovačku 70:55. Tako je generacija igračica koju vodi selektor Petar Stojanović, nakon juniorske isti uspjeh ponovila i u konkurenciji do 20 godina.
Košarkaši Crne Gore savladali su večeras u Baru reprezentaciju Rumunije u još jednom neizvjesnom meču u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Slavili su izabranici Zvezdana Mitorvića u očajnoj šuterskoj večeri rezultatom 65:64.
-->