Mirković najzapaženiji protiv reprezentacije Hrvatske

KSCG
- Autor onogost.me
- 28.07.2021. u 12:52
U prijateljskom odmjeravanju košarkaških snaga kadeta Crne Gore i Hrvatske, najbolji na parketu bio je Nikšićanin David Mirković, koji je bio i najefikasniji akter meča.
Hrvati su meč, koji je odigran u Tivtu, riješili u svoju korist rezultatom 71:72.
Kod gostiju najbolji je bio David Pavin.
Naša selekcija je praktično vodila sve vrijeme i finiš dočekala sa opipljivom prednošću, ali im je u tim poslednjem minutima nedostajalo i snage i koncentracije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Ostali sportovi, Reprezentacija, Sport
- u
Bokseri Nikšića koji su se u opremi crnogorske reprezentacije borili na prestižnom turniru u mađarskom Egeru vratili su se sa dvije medalje. Nikola Raičević osvojio je zlatnu medalju, Andrija Nikitović srebrnu.
- 0
- Odbojka, Reprezentacija, Sport
- u
Finska je demonstrirala zašto je jedan od favorita CEV Evropske lige – u prvom meču turnira u austrijskom Švehatu bila je bolja od Crne Gore 3:1 (25:15, 20:25, 25:18, 25:16), ali naš tim je pokazao da ima čemu da se nada u takmičenju, pošto je blistao u drugom setu, ali imao i dobre trenutke u ostalim djelovima meča sa devetom selekcijom na evropskoj rang-listi.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Jasno je bilo da je pobjeda nad Bugarskom prije četiri dana podigla samopouzadnje izabranicima Mirka Vučinića, a večeras je to i potvrđeno u Košicama, gdje je naša fusbalska reprezentacija odigrala veoma zrelu partiju, za koju nije nagrađena pobjedom - bilo je 2:2 u okršaju sa Slovačkom pred tačno 10.327 gledalaca.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
09.06.
16:20
Zahumlje: Odložena tribina “Svobodijada“
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











