Nikšićanin osumnjičen da je zapalio automobil

Onogost.me
- Autor onogost.me
- 30.12.2021. u 09:54
Protiv Nikšićanina S.P. (35) podnijeta je krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično djelo uništenje i oštećenje tuđe stvari.
On se sumnjiči da je 20. marta 2020. godine, u Ulici Vuka Karadžića, oko 23.30h upotrebom zapaljive tečnosti podmetnuo požar na vozilu Renault Clio, podgoričkih registarskih oznaka, nakon čega se dao u bjekstvo.
S.P. se već nalazi u UIKS Spuž zbog drugog krivičnog djela.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Iz Doma zdravlja Nikšić saopštili su da od naredne nedjelje počinju radovi na adaptaciji Dječijeg dispanzera.
- 0
- Društvo
- u
U Nikšiću je danas počela realizacija projekta "Nikšić brine – program obroka sigurnosti“, kojim se pruža podrška najugroženijim građanima tog grada, a program je pokrenut u EPCG Željezari.
- 2
- Društvo
- u
Nikšićka policija je danas, u nastavku aktivnosti usmjerenih na borbu protiv nelegalne gradnje, po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću, podnijela krivičnu prijavu protiv D. M. (47) iz Kotora, sa boravkom u Grahovcu, bliskog srodnika člana jedne organizovane kriminalne grupe, zbog sumnje da je počinio krivično djelo građenje objekta bez prijave i dokumentacije za građenje na području Grahovca, opština Nikšić.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
17.08.
21:32
Gorivo skuplje od ponoći
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











