Nestao pas

Čitateljka portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 01.02.2022. u 13:54
Čitateljka našeg portala javila nam se sa informacijom da je pas po imenu Bi nestao u Nikšiću.
Kako nam je kazala, pas sa fotografije je nestao jutros oko 7h, a nije imao ogrlicu.
Ukoliko primijetite psa možete se javiti u inbox naše Facebook stranice.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Način na koji je izvršeno krpljenje udarnih rupa na putu u selu Zagrad, u Župi, predstavlja sramotu i krajnje neodgovoran odnos prema građanima, ocijenio je Radosav Čvorović, predstavnik sela Zagrad u Savjetu MZ Župa.
- 0
- Društvo
- u
Agencija za zaštitu životne sredine dala je ekološku saglasnost za izgradnju solarne elektrane “Vraćenovići” u istoimenom mjestu u Nikšiću, kojom je planirano postavljanje 192.000 solarnih panela na površini od 1,28 miliona kvadrata. Očekuje se da će nakon pribavljanja dozvola i dokumentacije, izgradnja projekta iza kojeg stoji “Agenos Energy” trajati godinu.
- 0
- Društvo
- u
Ispunjen parking do posljednjeg mjesta, zastoji prilikom pokretanja automobila, nervozni vozači i mnogo blata u neposrednoj blizini, česta su slika na Trgu Šaka Petrovića.
- 0











