Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Zbog vožnje u pijanom stanju uhapšeno 38 vozača

eczgn8bwoaegeqq
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 28.02.2022. u 10:49

Saobraćajna policija je u danima vikenda na teritoriji Crne Gore evidentirala 29 saobraćajnih nezgoda u kojima su četiri osobe zadobile teške tjelesne povrede a 11 osoba lake.

“Pripadnici policije su podnijeli 175 prekršajnih prijava, izdali 1.204 prekršajna naloga, oduzeli 11 pari registarskih oznaka i toliko vozila isključili iz saobraćaja”, navodi se u saopštenju.

Zbog vožnje pod djestvom alkohola uhapšeno je 38 vozača,  od kojih je 19 uhapšeno u Podgorici.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Sve potencijalno kontaminirane serije Aptamil i Bebelak formula adaptiranog mlijeka za bebe povučene su sa tržišta Crne Gore, potvrđeno je našem Radiju iz Uprave za bezbjednost hrane. Povlačenje formula pokrenuto je zbog sumnje na prisustvo toksina cereulida. Građani kažu da ih sumnje u kvalitet hrane za odojčad zabrinjavaju i smatraju da bi trebalo pojačati kontrolu tih proizvoda.
Tokom prethodnog vikenda, službenici Uprave policije sproveli su planske preventivne aktivnosti širom države, kontrolišući oko 1.500 lica, uključujući 32 operativno interesantna, te 166 ugostiteljskih objekata i 59 sportskih kladionica i kazina, saopšteno je iz policije.
-->