“Ajkule” na startu sa Francuskom 28. aprila

- Autor onogost.me
- 14.04.2022. u 13:52
Vaterpolisti Crne Gore u četvrtfinalu evropskog dijela kvalifikacija za Svjetsku ligu igraće 28. aprila protiv Francuske.
Domaćin turnira biće Podgorica, a utakmica će početi u 19 sati.
U prvom četvrtfinalnom duelu od 15h sastaće se Hrvatska i Italija, od 17h igraće Mađarska i Španija, a od 21h Srbija i Grčka. Plasman na Super finale Svjetske lige u Strazburu izboriće tri prvoplasirane ekipe iz Podgorice.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
U borbi za bronzu, mlade “ajkule” dominantno su pobijedile selekciju Hrvatske 12:7 (4:2, 3:2, 2:1, 3:2).
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Crnogorska mlada košarkaška reprezentacija upisala je prvi poraz na Evropskom prvenstvu B divizije, koje se održava u Jerevanu, izgubivši od Letonije rezultatom 74:68 u 3. kolu grupe B.
- 0
- Ostali sportovi, Reprezentacija, Sport
- u
Crna Gora ima i drugu medalju na EUBC Evropskom juniorskom prvenstvu u Novom Pazaru.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari