Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Registrovano 850 novooboljelih, bez preminulih

  • Autor onogost.me
  • 05.08.2022. u 13:14

Tokom posljednja 24 sata u Crnoj Gori od posljedica kovida-19 nije preminula nijedna osoba, a registrovano je 850 novih slučajeva koronavirusa.

U Nikšiću je registrovano 87 novih slučajeva.

Iz Instituta za javno zdravlje Crne Gore saopšteno je da je analizirano 2.215 uzoraka.

Prijavljen je oporavak kod 997 pacijenata, a trenutno je aktivno 6.171 slučajeva.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Nestašica fiziološkog rastvora, koja je u prethodnom periodu opteretila zdravstveni sistem i građane, trebalo bi da bude ublažena u narednim danima, jer su nove isporuke već na putu ka Crnoj Gori, a dio proizvoda uskoro će se ponovo naći i u slobodnoj prodaji u apotekama.
Ministarstvo zdravlja Crne Gore, uz podršku Svjetske zdravstvene organizacije, pokrenulo je program obuke o obezbjeđenju kvaliteta i bezbjednosti pacijenata, sa ciljem jačanja zdravstvenog sistema i unapređenja usluga koje se pružaju građanima.
-->