Abazović: Svi koji učestvuju u gašenju požara biće nagrađeni od države

gov.me
- Autor onogost.me
- 11.08.2022. u 13:07
Predsjednik Vlade Dritan Abazović kazao je prilikom posjete kotorskih vatrogasaca na lokalitetu Dražin vrt da će svi koji učestvuju u gašenju požara biće nagrađeni od države.
On je posjetio je kotorske vatrogasce na lokalitetu Dražin vrt gdje je prethodne večeri veliki požar ugrožavao obližnje kuće.
“Čestitamo lokalnim službama zaštite i spašavanja, koje uz podršku MUP-a, Vojske i dobrovoljačkih društava pokazuju veliku požrtvovanost, profesionalizam i patriotizam, braneći kuće i prirodu od vatrene stihije. Svi koji učestvuju u gašenju požara biće nagrađeni od države”, istakao je premijer.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Predsjednica Skupštine opštine Nikšić, Milica Lalatović Žižić, sa predstavnicima Turističke organizacije i Kancelarije Nikšić 2030 - Evropska prestonica kulture, obišla je Gazdinstvo Tadić u Gornjem Polju, saopšteno je iz Službe za skupštinske poslove.
- 0
- Društvo
- u
Ministarstvo unutrašnjih poslova – Uprava policije i Pivara „Trebjesa“ i ovog ljeta realizuju kampanju „Kad pijem ne vozim“, koja već 18 godina podsjeća vozače da alkohol i upravljanje vozilom ne smiju biti dio iste odluke. Kampanja je počela 1. avgusta i trajaće do 16. septembra.
- 0
- Društvo
- u
Službenici Uprave policije preduzimaju sveobuhvatne i pojačane bezbjednosne mjere radi očuvanja stabilnog javnog reda i mira povodom predstojeće utakmice prvog kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige između FK Sutjeska i FK Budućnost, koja će biti odigrana večeras u Nikšiću, sa početkom u 20 časova.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











