Uhapšeno 26 osoba zbog vožnje u alkoholisanom stanju

Uprava policije
- Autor onogost.me
- 21.11.2022. u 14:37
Tokom prethodnog vikenda na crnogorskim putevima evidentirana je 41 saobraćajna nezgoda, u kojima su četiri lica smrtno stradala, dok je šest lica zadobilo teške, a 11 lica lake tjelesne povrede.
“U istom periodu, pripadnici saobraćajne policije su u okviru represivnih aktivnosti podnijeli 337 prekršajnih prijava, izdali 39 prekršajnih naloga, oduzeli osam pari registarskih oznaka i isto toliko vozila isključili iz saobraćaja”, navodi se u saopštenju Uprave policije.
Slobode je lišeno 26 vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola, od čega 13 vozača u Podgorici.
“Još jednom apelujemo na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajne propise i na taj način doprinesu, kako ličnoj, tako i bezbjednosti drugih učesnika u saobraćaju”, zaključuju oni.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Zbog planiranih radova na mreži, bez napajanja električnom energijom sjutra će ostati djelovi nikšićke opštine.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija rasvijetlila je podmetanje požara u sportskoj kladionici, 10. jula. Osumnjičena su dva operativno interesantna lica iz Nikšića L.L. (43) i Đ.P. (39). Iz Uprave policije su kazali da je L. L. lišen slobode, dok je Đ. P. u bjekstvu.
- 0
- Društvo
- u
Ministarstvo javnih radova raspisalo je javnu nabavku za izvođenje radova na izgradnji Trim staze oko Trebjese, u Nikšiću, saopšteno je iz ovog Vladinog resora.
- 4
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari