Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Novogodišnji koncerti Muzičke škole “Dara Čokorilo”

Poster
  • Autor onogost.me
  • 23.12.2022. u 10:06
U koncertnoj sali Muzičke škole “Dara Čokorilo” u 12 i 18 časova biće upriličeni Novogodišnji koncerti.

Nastupiće učenici osnove i srednje Muzičke škole.

Ulaz je slobodan.

Organizator koncerata je Muzička škola “Dara Čokorilo”, a u okviru decembarskog repertoara Nikšićke kulturne scene.

 

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević i direktor JU Nikšićko pozorište Radinko Krulanović zvanično su otvorili rekonstruisani prostor u okviru Pozorišta, koji će funkcionisati kao glumački salon.
    Centar za kulturu Šavnik organizovao je literarni konkurs na temu „Njegoš – svjetionik slobode i duha“, na kojem je učestvovalo nekoliko desetina učenika iz OŠ „Bogdan Kotlica“ iz Boana i Obrazovnog centra Šavnik, a najbolji radovi biće nagrađeni na svečanosti sjutra u "Kući Pekića".
    U sali “Zahumlja”, u 12 časova, biće svečano otvorena manifestacija „15. Dani Njegoševi“, kojom se obilježava Njegošev dan. Na otvaranju će biti predstavljena francuska, ruska i rumunska izdanja kapitalnog djela Petra II Petrovića Njegoša „Luča mikrokozma“.
    -->