Eksploziv bačen na auto u Nikšiću

onogost.me
- Autor onogost.me
- 24.01.2023. u 09:18
Jutros oko jedan sat u Ulici Peta proleterska u Nikšiću bačena je eksplozivna naprava na automobil marke „mercedes“. Nije bilo povrijeđenih, a uslijed eksplozije na vozilu je pričinjena materijalna šteta.
Službenici nikšićkog Centra bezbjednosti su obavili uviđaj i rade na rasvjetljavanju slučaja, prenose Vijesti.
Uslijed eksplozije na vozilu je pričinjena materijalna šteta, a nije bilo povrijeđenih.
Izvor: Vijesti.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Povodom Međunarodnog dana žena u Podgorici je organizovan Osmomartovski marš. Ove godine obilježava se deset godina od kako je ovom prazniku u Crnoj Gori vraćen politički karakter i danas predstavlja prostor solidarnosti, otpora i zahtjeva za sistemskim promjenama, poručuju iz Centra za ženska prava.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednica Skupštine opštine (SO) Nikšić, Milica Lalatović Žižić, svim damama čestitala je 8. mart – Međunarodni dan žena.
- 0
- Društvo
- u
Od 380 ulica, koliko ih u Nikšiću ima, možete proći samo kroz četiri koje nose naziv po istaknutim ženskim ličnostima.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
08.03.
11:57
Pjesničko veče Milana Kneževića u Nikšiću
08.03.
09:23
Danas protest majki sa troje i više djece
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











