Sjutra oblačno, povremeno kiša

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 05.03.2023. u 22:06
U Crnoj Gori sjutra će biti umjereno do potpuno oblačno vrijeme, uglavnom od sredine dana povremeno i mjestimično kiša, krajem dana i tokom noći na primorju ponegdje i pljuskovi i grmljavina.
Kako je saopšteno iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju, na krajnjem sjeveru i sjeveroistoku duži periodi suvog vremena i znatno manje padavina, a krajem dana i tokom noći, u višim planinskim predjelima, ponegdje snijeg i susnježica.
Duvaće vjetar južnih smjerova, mjestimično umjeren do jak.
Jutarnja temperatura vazduha od -5 do 8, najviša dnevna od 4 do 16 stepeni.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Predsjednik Opštine Šavnik Jugoslav Jakić kazao je da ove godine u toj opštini nije upisano nijedno dijete u prvi razred osnovne škole, ocjenjujući da je riječ o ozbiljnom demografskom i društvenom problemu koji prevazilazi lokalne okvire.
- 1
- Društvo
- u
Agencija za zaštitu životne sredine dala je saglasnost na Elaborat procjene uticaja na životnu sredinu za projekat solarne elektrane “Kapino polje B1”, čiju izgradnju Elektroprivreda (EPCG) planira u istoimenom mjestu kod Nikšića na površini od 160.000 kvadrata. U okviru ovog projekta postaviće se 19.704 solarnih panela.
- 0
- Društvo
- u
Pripadnici Gorske službe spašavanja (GSS) Crne Gore uspješno su završili spasilačku akciju u kanjonu Nevidio, nakon što je putem Operativno-komunikacionog centra 112 Direktorata za zaštitu i spašavanje Ministarstva unutrašnjih poslova upućen poziv za pomoć.
- 3
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











