Registrovano 59 novih slučajeva koronavirusa

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 07.04.2023. u 15:35
Na 554 uzorka, registrovano je 59 slučajeva infekcije koronavirusom, tokom posljednja 24 sata. U tom periodu nije prijavljen nijedan smrtni ishod povezan sa kovid infekcijom.
U Nikšiću je registrovano 14 novih slučajeva.
U protekla 24 sata prijavljen je oporavak 55 pacijenata.
Ukupan broj aktivnih slučajeva u Crnoj Gori iznosi 403.
COVID-19, dnevni izvještaj#ijzcg pic.twitter.com/MZWk6PGwd5
— Institut za javno zdravlje Crne Gore (@ijzcg) April 7, 2023
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Vlada Crne Gore utvrdila je Predlog odluke o osnovnoj i doplatnoj listi ljekova, kojom su snižene cijene za 180 ljekova, uvedeno 11 novih generičkih preparata, a procjenjuje se da će zdravstveni sistem na godišnjem nivou ostvariti uštede od 1,97 miliona eura.
- 2
- Zdravlje
- u
Na predlog Ministarstva zdravlja (MZD), Vlada Crne Gore utvrdila je Predlog zakona o izmjenama i dopuni Zakona o kozmetičkim proizvodima, kojim se dodatno unapređuje regulatorni okvir u ovoj oblasti i obezbjeđuje potpuno usklađivanje sa pravnom tekovinom Evropske unije (EU), saopšteno je danas iz MZD.
- 0
- Zdravlje
- u
Svjetski dan bez duvanskog dima 31. maj, obilježava se pod sloganom "Iza lažnog sjaja suprostaviti se duvanskoj i nikotinskoj zavisnosti".
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
07.08.
19:29
Crna Gora u finalu Svjetskog prvenstva
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











