“Plavi” jurišaju na pehar Kupa

fksutjeska.me
- Autor onogost.me
- 29.05.2023. u 07:54
Fudbaleri Sutjeske boriće se večeras u finalnom duelu protiv tivatskog Arsenala za trofej Kupa Crne Gore.
“Plavima” je u nedavno završenom šampionatu izmakla titula zbog lošije međusobne gol razlike u duelima sa ekipom Budućnosti. Ipak, Nikšićani imaju priliku da sezonu završe trijumfalno i po drugi put se domognu pehara u Kupu.
Finalni meč Sutjeske i Arsenala će biti odigran od 20.30 h na Stadionu pod Goricom.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Povodom 3. maja – Svjetskog dana slobode medija, Agencija za audio-vizuelne medijske usluge (AMU) izražava snažnu podršku svim novinarkama i novinarima, kao i medijskim organizacijama koje svoj rad temelje na principima profesionalizma, odgovornosti i javnog interesa, saopšteno je iz AMU.
- 0
- Društvo
- u
Zvanično otvaranje moto-sezone biće ozvaničeno sjutra u Nikšiću.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Juniorska bokserska reprezentacija Crne Gore okupila se u četvrtak u Budvi, gdje će odraditi mini pripreme za nastup na prestižnom medjunarodnom turniru “Kup Hajdara Alijeva”, koji će se od 15. do 20. maja održati u Bakuu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari