AŽ DPS Nikšić: Čuvamo sjećanje na heroje koji su svoje živote položili da bi živjela slobodna Crna Gora

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 13.07.2023. u 12:16
Članice Alijanse žena DPS Nikšić danas su prisustvovale događaju, koji je u čast 13. jula, Dana državnosti Crne Gore, organizovao SUBNOR Nikšić.
Tom prilikom one su položile vijenac na Spomenik palim borcima pod Trebjesom.
“Čuvamo sjećanje na heroine i heroje koji su svoje živote položili da bi danas slobodna, nezavisna, antifašistička i građanska Crna Gora živjela”, poručile su one.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
U Crnoj Gori je tokom 2025. godine pravosnažno razveden 991 brak. Od toga je 663 razvoda okončano sudskom odlukom, a 328 sporazumnim razvodom, pokazuju podaci Sekretarijata Sudskog savjeta dostavljeni Portalu RTCG.
- 0
- Društvo
- u
Radio-televizija Pljevlja, Radio Cetinje, Pljevaljske novine i Pvportal.me, novi su lokalni mediji koji su sa Portalom Onogošt započeli saradnju kada je u pitanju bezbjednost novinara.
- 0
- Društvo
- u
U okviru inicijative "Stipendije najboljima, posao kod najboljih", Univerzitet Crne Gore dodijelio je 21 stipendiju najboljim studentima.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











