Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Večeras “Koncert za ptice i petice”

Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 04.09.2023. u 08:18
U Ulici Vučedolskoj, ispred SUR "Kod Parka", večeras u terminu od 19 do 21 sat, kao poklon za polazak djece u vrtić i školu, poznati dječji zabavljač, glumac i pisac Radojica Stanković - Šanta Panta prirediće "Koncert za ptice i petice".

Koncert organizuju Dječje pozorište “Stanković” Nikšić i NVO “Pandurica” Nikšić, a u okviru manifestacije “Septembarski dani – Nikšić 2023” i Nikšićke kulturne scene 2023.

Organizatori pozivaju djecu, roditelje i sve ljude dobre volje da dođu i zajedno pjevaju, druže se i uživaju u poklonima koji ih očekuju.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Nikšić će u danas i sjutra biti u znaku festivala Korzo tokom kojeg će biti upriličen raznolik sadržaj. Program počinje omažom reditelju Zivku Nikoliću ,na čije bezvremensko stvaralaštvo će podsjetiti glumac Miodrag Krivokapić, dok će ljubitelji roka uživati u zvucima legendarnog beogradskog sastava Električni orgazam ,kojima će se na sceni pridružiti glumica Anica Dobra.
    Ako se tražio idealan protivnik za kraj krize, jer se više niko i ne sjeća posljednje pobjede, onda je to večerašnji, Mladost DG, ekipa koja u posljednja tri kola ima dva poraza i remi, pa bi u sudaru dvije najlošije ekipe na tabeli Sutjeska mogla konačno ubilježiti prvu pobjedu u crnogorskom fudbalskom šampionatu.
    Dom zdravlja Nikšić objavještava javnost da će vanredna vakcinacija djece biti organizovana 29. i 30. avgusta, u prostorijama Medicine rada (prvi ulaz od grada glavne zgrade DZ), gdje je trenutno smješten Dječiji dispanzer zbog adaptacije.
    -->