Policija će snimati utakmicu između „Zete“ i „Čelika“

Screenshot
- Autor onogost.me
- 21.10.2023. u 11:48
Policija će shodno čl. 93 Zakona o unutrašnjim poslovima snimati fudbalsku utakmicu u okviru 3.CFL Meridian bet, koja će se odigrati između FK „Zeta“ iz Golubovaca i FK „Čelik“ iz Nikšića.
“Utakmica će se odigrati sjutra, 22.10.2023. godine (nedjelja) sa početkom u 18.00 časova, na stadionu „Trešnjica“ u Golubovcima. Snimanje će se vršiti toga dana u vremenskom periodu od 17.00 do 21.00 časova”, navode iz Uprave policije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Građanski aktivista Aleksandar Dragićević upozorio je na ozbiljan ekološki problem nelegalnog odlaganja otpada u prirodi, na lokaciji nedaleko od Nikšića, gdje su, prema njegovim navodima, istovarene velike količine starih guma, dotrajalog namještaja, ali i uginulih životinja.
- 1
- Društvo
- u
Mladi u Crnoj Gori prvi put najčešće probaju drogu između 13. i 16. godine, a prva ponuda uglavnom dolazi od vršnjaka iz okruženja.
- 0
- Društvo
- u
Saobraćajna policija u Nikšiću u posljednjih 24 sata sankcionisala je osam, a uhapsila šest vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom narkotika i alkohola, objavila je Uprava policije na mreži X.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
02.02.
15:25
Penzije od januara 2026. veće za 0,38 odsto
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











