Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sjutra oblačno, kiša povremeno

pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 03.11.2023. u 19:45
U Crnoj Gori sjutra će biti promjenljivo do pretežno oblačno, povremeno kiša, a najviša dnevna temperatura iznosiće 20 stepeni.

Kako je saopšteno iz Zavoda hidrometeorologiju i seizmologiju, prijepodne ponegdje moguć pljusak sa grmljavinom, a u popodnevnim satima i tokom noći u većem dijelu zemlje, uglavnom suvo vrijeme ili uz malo kiše.

Vjetar slab do umjeren, na sjeveru zemlje u jutarnjim i noćnim satima pojačan, južni.

Jutarnja temperatura vazduha u Nikšiću do sedam stepeni, najviša dnevna do 13 stepeni.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    U više srednjih škola u Nikšiću i Podgorici ovih dana su na službene mejlove stigle dojave o postavljenim eksplozivnim napravama, za koje je utvrđeno da su lažne.
    Sektor za seizmologiju Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju registrovao je u 13.46 časova slabiji zemljotres, sa epicentrom četiri kilometra jugozapadno od nikšićkog sela Čarađe.