Spajić sa predstavnicima opština o popisu

gov.me
- Autor onogost.me
- 09.11.2023. u 11:33
Premijer Crne Gore Milojko Spajić saopštio je da je u toku sastanak sa predstavnicima opština o predstojećem popisu stanovništva.
“U toku je sastanak sa predstavnicima opština”, napisao je Spajić u objavi na Instagramu.
Navodi da je susret prilika za razgovor o predstojećem popisu i forum za buduću saradnju Vlade i lokalnih samouprava.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Tokom 2025. godine kroz akciju „Poštuj život, vrati oružje“ građani policiji dobrovoljno predali preko 4.100 komada oružja, više od 130.000 komada municije i preko 500 bombi, saopšteno je iz Uprave policije.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Vasilije Adžić ne želi da napusti Juventus tokom aktuelnog prelaznog roka, ali čelnici torinskog kluba imaju drugačije razmišljanje kada je u pitanju njegov dalji razvoj.
- 0
- Društvo
- u
Saobraćaj na putevima Crne Gore se, i pored poboljšanja vremenskih uslova, i dalje odvija usporeno i otežano, uz kraće ili duže prekide, zbog sniježnog pokrivača, odrona na kolovozu i izlijevanja rijeka iz vodotoka, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
09.01.
18:09
NP Biogradska gora zatvoren zbog nevremena
09.01.
15:40
Prošle godine predato preko 4.100 komada oružja
09.01.
12:41
Za neuklanjanje snijega kazne od 20 do 3.000 eura
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











