Kovačević i Šimun: Zajednički unaprijediti zdravstveni sistem u Nikšiću

- Autor onogost.me
- 17.02.2024. u 15:24
Kako stoji u saopštenju Službe predsjednika opštine, Kovačević je upoznao ministra i državnog sekretara sa brojnim donacijama medicinske opreme, koje je Opština Nikšić uručila zdravstvenim ustanovama u Nikšiću, u cilju, kako su naveli, stvaranja uslova za kvalitetnije pružanje zdravstvene zaštite.
Ministar Šimun istakao je da će Ministarstvo zdravlja unaprijediti zdravstvene usluge građanima i omogućiti bolji položaj zdravstvenim radnicima.
Sagovornici su kazali da su u narednom periodu planirani brojni projekti iz oblasti zdravstva koji će se zajednički realizovati, poručivši da će, navodi se, biti predano posvećeni stambenoj politici za zdravstvene radnike.
Sastanku su prisustvovali šef kabineta predsjednika Marko Perućica i savjetnik Vojin Striković, dodaje se u saopštenju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
- 0
3
браво
Фаце које обећавају 😀.
A gdje su ovi iz Sindikata Željezare da se slikaju sa Vama.
Oni ništa ne rade osim što pripremaju štrajk i štrajkuju.