IN MEMORIAM: Preminuo Rajko Nikolić

FK Sutjeska
- Autor onogost.me
- 16.03.2024. u 15:58
Na mjesnom groblju u Zavrhu, opština Nikšić danas je sahranjen dugogodišnji igrač Sutjeske i Čelika Rajko Nikolić.
U ova dva kluba, Rajko je bio i šef stručnog štaba prvog tima, ali svakako da je najdublji trag ostavio radeći sa mlađim kategorijama.
Bio je i trener istorijske generacije Sutjeskinih omladinaca, koja je 1985. godine osvijila jedan od najjačih evropskih turnira mlađih kategorija “Kvarnerske rivijere”.
Osim dva nikšićka kluba, trenirao je danilovgradsku Iskru. Nikolić je rođen 29. marta 1937.
Izvor: fksutjeska.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Na teritoriji opštine Plužina aktivno je nekoliko požara.
- 0
- Društvo
- u
Uprava policije u toku ljetnje turističke sezone, realizuje edukativno – preventivnu kampanju „Bezbjedna vožnja – siguran odmor“ usmjerenu prema turistima koji će u Crnu Goru dolaziti motornim vozilima.
- 0
- Društvo
- u
Između sedam i osam hiljada prosvjetnih radnika imaće manje plate zbog novog obračuna zarada, kazao je predsjednik Sindikata prosvjete (SPCG) Radomir Božović.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari