Vozio sa više od dva promila alkohola u krvi

Uprava policije
- Autor onogost.me
- 01.07.2024. u 12:24
L.J. (60) uhapšen je jer je u Nikšiću vozio sa 2,48 promila alkohola u krvi.
“Nikšićka policija uhapsila je vozača L.J. (60) zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola u organizmu u koncentraciji od 2,48 g/kg. On je uz prekršajnu prijavu priveden sudiji za prekršaje na dalju nadležnost”, objavila je Uprava policije na društvenoj mreži “X”.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Učenici Muzičke škole "Dara Čokorilo" ostvarili su zapažene rezultate na 16. Međunarodnom takmičenju Harmonika fest, održanom 6. i 7. juna u Tivtu, osvojivši više prvih, drugih i trećih nagrada u disciplinama harmonika solo, kamerna muzika i orkestar.
- 0
- Društvo
- u
Društvo mladih ekologa (DMEN) je u sklopu projekta „Jačanje odgovora na pejzažne požare“ realizovalo konferenciju „Prevencija požara na otvorenom – izazovi i mogućnosti unapređenja otpornosti zajednice“.
- 0
- Društvo
- u
Manifestacija "Nikšićko ljeto 2026“ donosi bogat i raznovrstan program koji će od juna do kraja avgusta okupiti ljubitelje muzike, umjetnosti, tradicije i festivalskih sadržaja.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











