Spasili državljanku Češke na Durmitoru

GSSCG/Fejsbuk
- Autor onogost.me
- 11.07.2024. u 14:16
Pripadnici Gorske službe spašavanja Crne Gore spasili su državljanku Češke B.K (2000) koja je tokom planinarenja povrijeđena usljed udara kamena.
Pripadnici GSS okončali su spasilačku akciju na Durmitoru u reonu Sedlene grede.
“Državljanka Češke B.K (2000)tokom planinarenja zadobila je povredu glave usljed udara kamena .
Nakon ukazane pomoći i transporta ona je predata ekipi Hitne pomoći Zabljak . U akciji sudjelovali pripadnici SZ Žabljak”, navodi se u saopštenju. .
Poziv za pomoć upućen je putem OKC 112 Direktorata za zaštitu i spašavanje MUP-a.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Policija je u mjestu Počekovići kod Nikšića uhapsila 21-godišnjeg državljanina Bosne i Hercegovine, sa boravkom u Nikšiću, kod kojeg je pronađena puška sa optikom i municija u ilegalnom posjedu, navode iz Uprave policije.
- 0
- Društvo
- u
Sve više brakova završava razvodom.
- 1
- Društvo
- u
Zbog planiranih radova na mreži u ponedeljak 10. novembra, bez napajanja električnom energijom ostaće djelovi opština Nikšić i Šavnik, saopšteno je iz CEDIS-a
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
09.11.
17:16
Sutjeska i Arsenal bez golova u Tivtu
09.11.
09:13
Sutjeska remizirala u Beranama
09.11.
07:42
Sutjeska gostuje Arsenalu
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











