Uskoro rekonstrukcija školskog objekta u Velimlju

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija
- Autor onogost.me
- 12.07.2024. u 10:51
Ministarka prosvjete, nauke i inovacija Anđela Jakšić-Stojanović posjetila je Osnovnu školu ,,Rade Perović” u Velimlju, nakon što je nevrijeme pričinilo štetu na objektu.
Kako je saopšteno iz Ministrastva, oštećeni su krov i stolariju na objektu.
Ministarstvo je tim povodom odobrilo preko 100.000 eura kako bi se u što kraćem roku napisao projekat i već u toku sljedeće nedjelje raspisao tender za rekonstrukciju.
Cilj je, kako su rekli iz Minstarstva, da učenici u novu školsku godinu dočekaju u mnogo boljim uslovima.
Izvor: dan.co.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Fudbaleri Sutjeske su kraj Bistrice savladali Arsenal sa ubjedljivih 4:1 u susretu 24. kola Meridianbet 1.CFL.
- 0
- Društvo
- u
Četiri porodice, troje penzionera i jedan samohrani roditelj, od 2009. godine, kada su srušene barake u kojima su živjeli radi izgradnje Bulevara 13. jul, žive u privatnom smještaju, a od 2014. godine Opština im ne plaća kiriju, iako su, kako tvrde, potpisali ugovor prema kojem je to trebalo da traje do trajnog rješavanja njihovog stambenog pitanja.
- 0
- Društvo
- u
Centar za romske inicijative Nikšić (CRI) u saradnji sa Književnom zajednicom “Vladimir Mijušković” organizuje donatorsko umjetničko veče "Za sigurnije djetinjstvo", koje će biti održano u petak, 13. marta, početkom u 18h u Tehnopolisu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
11.03.
19:16
Sutjeska ubjedljiva protiv Arsenala
11.03.
14:42
Prosječan februarski račun za struju 43,25 eura
11.03.
10:40
Doktor s peruškom- župski Šaljić
11.03.
08:33
Izložba grupe autora “Nas 9” u Dvorcu kralja Nikole
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











