Bez obustave saobraćaja tokom praznika

cdm.me
- Autor onogost.me
- 26.12.2024. u 09:01
Iz Uprave za saobraćaj saopštili su da u periodu od 27. decembra do 9. januara neće biti obustave saobraćaja na dionicama gdje se trenutno izvode radovi.
“S obzirom da se u narednim danima zbog predstojećih praznika očekuje povećan intezitet saobraćaja na svim putevima u Crnoj Gori, totalne obustave na putnim pravcima koji su u fazi rekonstrukcije neće biti”, istakli su iz Uprave za saobraćaj.
Izvođači radova koji budu radili u navedenom terminu, dužni su, kako navode, da odvijanja saobraćaja regulišu privremenom saobraćajnom signalizacijom i opremom.
“Vozačima se savjetuje dodatna pažnja i poštovanje saobraćajne signalizacije na mjestima gdje su radovi u toku”, navode u saopštenju.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Najava mogućeg prekida u snabdijevanju, ali i rasta cijena goriva, od juče je izazvala velike gužve na benzinskim pumpama u Nikšiću. Kolone vozila zabilježene su na više lokacija, a kako se može vidjeti i jutros, gužve ne popuštaju.
- 0
- Društvo
- u
Povodom Međunarodnog dana žena u Podgorici je organizovan Osmomartovski marš. Ove godine obilježava se deset godina od kako je ovom prazniku u Crnoj Gori vraćen politički karakter i danas predstavlja prostor solidarnosti, otpora i zahtjeva za sistemskim promjenama, poručuju iz Centra za ženska prava.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednica Skupštine opštine (SO) Nikšić, Milica Lalatović Žižić, svim damama čestitala je 8. mart – Međunarodni dan žena.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
08.03.
11:57
Pjesničko veče Milana Kneževića u Nikšiću
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











