U saobraćajnoj nezgodi povrijeđene dvije osobe

Uprava policije
- Autor onogost.me
- 06.01.2025. u 12:46
Vozač N. Ž. lisen je slobode zbog sumnje da je učestovovao u saobraćajnoj nezgodi koja se jutros dogodila u Nikšiću, u kojoj su povrijeđene dvije osobe, saopšteno je iz Osnovnog državnog tužilaštva (ODT) u Nikšiću.
“U saobraćajnoj nezgodi koja se rano jutros dogodila na raskrsnici ulica Žarka Zrenjanina i Borislava Pekića u Nikšiću a u kojoj je učestvovalo putničko vozilo, dva lica su povrijeđena”, kazali su iz nikšićkog ODT-a.
Uviđaj je izvršio dežurni tužilac u prisustvu vještaka saobraćajne struke i službenika policije.
“Po nalogu dežurnog tužioca vozač N. Ž. lisen je slobode i biće priveden na saslušanje”, kaže se u saopštenju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Nikšićani su 2018. godine dobili novi rekonstruisani Trg slobode, a ove godine sprema se projekat nastavak uređenja Trga, tačnije Njegoševe ulice.
- 3
- Društvo
- u
Ministarstvo javne uprave i Kancelarija Ujedinjenih nacija za projektne usluge (UNOPS) dogovorili su nastavak saradnje na projektu digitalne transformacije, uz poseban fokus na uvođenje sigurnog sistema e-dostave koji će omogućiti građanima i privredi pravno validnu elektronsku komunikaciju sa državnim organima bez odlaska na šaltere.
- 0
- Društvo
- u
Vodovod Nikšić saopštio je da je voda zdravstveno ispravna za piće i u potpunosti bezbjedna za svakodnevnu upotrebu.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
12.01.
15:10
(FOTO) Sutjeska počela pripreme
12.01.
12:09
Hočko i Vračar nova pojačanja Sutjeske
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











