Komunalno preduzeće nabavilo dva nova vozila

Komunalno Nikšić / Fejsbuk
- Autor onogost.me
- 31.01.2025. u 21:04
Nikšićko Komunalno preduzeće, u saradnji sa Sekretarijatom za komunalne poslove i saobraćaj, nabavilo je dva nova specijalizovana vozila za prikupljanje otpada u našem gradu.
Iz Komunalnog su kazali da je jedno od novih vozila kamion sa presom, koji će olakšati transport i smanjiti troškove prevoza komunalnog otpada na deponiju “Livade”.

Nabavljeno je i specijalizovano vozilo za pražnjenje polupodzemnih kontejnera.
“Ovim ulaganjem podižemo efikasnost i kvalitet usluga, smanjujemo opterećenje zastarelih vozila i činimo naš grad čistijim i urednijim. Nastavljamo da radimo na unapređenju komunalne infrastrukture u službi građana”, kazali su iz Komunalnog.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Gorska služba spasavanja (GSS) saopštila je da je u toku akcija spasavanja u kanjonu Nevido.
- 0
- Društvo
- u
Uprava policije (UP) upozorila je građane na pojavu internet prevare koja se putem društvenih mreža, internet portala i sponzorisanih oglasa predstavlja kao navodna investiciona platforma pod nazivom „CGInvest“, pri čemu se neovlašćeno koriste fotografije, imena i navodne izjave državnih zvaničnika, kao i simboli i obilježja Crne Gore, sa ciljem dovođenja građana u zabludu.
- 0
- Društvo
- u
Optuženi R. H. protiv koga je Osnovno državno tužilaštvo (ODT) u Nikšiću podiglo optužnicu zbog krivičnog djela nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici, pravosnažno je osuđen na kaznu zatvora u trajanju od jedne godine i dva mjeseca, saopšteno je iz ODT-a.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari












1
Naiđite ponekad u donja Rubeža da pokupite smeće,za koje uredno naplaćujete !