Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Izložba radova učenika Gimnazije “Stojan Cerović” u Nikšićkom pozorištu

Poster
  • Autor onogost.me
  • 27.02.2025. u 08:25
U foajeu Nikšićkog pozorišta danas, sa početkom u 13 časova, biće otvorena izložba radova učenika Gimnazije „Stojan Cerović“ pod nazivom „Velike priče malih slikara“.

Izložbu će otvoriti Olivera Eraković, slikar – muzejski savjetnik u JU Muzeji i galerije Nikšić.

U programu učestvuju učenice Gimnazije, Nikoleta Gutović i Lara Baltić.

Izložbu organizuju JU Muzeji i galerije Nikšić i JU Gimnazija „Stojan Cerović“ Nikšić, u saradnji sa JU Nikšićko pozorište, a u okviru februarskog repertoara Nikšićke kulturne scene 2025.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Na atraktivnoj stazi brda Trebjesa u Nikšiću, u nedjelju će biti održano 13. Prvenstvo Crne Gore u planinskom trčanju – „Trebjesa Mountain Run 2026“, koje će okupiti takmičare različitih uzrasnih kategorija, od najmlađih pionira do seniora i veterana, kao i pripadnike vojske i policije i rekreativce.
    U okviru Evropskog filmskog festivala, u sali Nikšićkog pozorišta večeras, sa početkom u 20 časova, biće prikazan igrani film „Belo se pere na devedeset“, koji predstavlja jedno od najzapaženijih ostvarenja regionalne kinematografije iz 2025. godine.
    -->