KK „Nikšić Basket” osvojio treće mjesto na turniru „Cetinje 2025”

KK Nikšić basket
- Autor onogost.me
- 16.07.2025. u 10:54
Povodom Dana državnosti Crne Gore, na Cetinju je održan juniorski košarkaški turnir „Cetinje 2025”, u organizaciji Crnogorskog društva za borbu protiv raka (CDPR) i KK „Lovćen 1947”, a pod pokroviteljstvom Prijestonice Cetinje.
Turnir je imao za cilj promociju zdravih stilova života i borbu protiv pušenja među mladima, kazali su iz CDPR.
Među četiri učesnika, ekipa KK „Nikšić Basket” iz Nikšića zauzela je treće mjesto, savladavši u utakmici za bronzu ekipu KK „Budva Stars” rezultatom 84:73.
Prvo mjesto na turniru osvojila je ekipa KK „Budva Basket” pobijedivši u finalu KK „Lovćen 1947”, koji je zauzeo drugo mjesto.
Turnir je okupio mlade košarkaše rođene 2008. i 2009. godine.
Titulu pobjednika odnijela je ekipa KK „Budva Basket”, dok je CDPR dodijelio pehar najboljoj ekipi.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Dragan Bokan je novi predsjednik Košarkaškog saveza Crne Gore.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Crnogorski vaterpolisti nadigrali su Italiju 12:8, pa će “ajkule” Svjetsko prvenstvo u Singapuru zatvoriti utakmicom za peto mjesto, protiv pobjednika meča Hrvatska – SAD.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Na Prvenstvu Crne Gore u sportskom ribolovu, u disciplini „Lov ribe udicom na plovak“, koje je održano na kanalu Morače, ekipa Sportsko-ribolovnog kluba (SRK) Elektroprivreda Crne Gore ostvarila je zapažen rezultat i osvojila treće mjesto.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari