Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

U srijedu počinje prodaja ulaznica za utakmicu Crne Gore i Češke

FSCG
  • Autor onogost.me
  • 01.09.2025. u 13:58
Prodaja ulaznica za utakmicu fudbalskih reprezentacija Crne Gore i Češke u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo počeće u srijedu na šalterima "M:tel dvorane Morača.

Meč Crne Gore i Češke igra se u petak (20:45) na Gradskom stadionu u Podgorici.

“Ulaznice se mogu kupiti trećeg i četvrtog septembra od 10 do 17 časova, kao i na dan utakmice (5. septembar) od 12 časova do početka meča (20:45h) ili dok bude zaliha”, objasnili su iz Saveza.

Cijene ulaznica za zapadnu tribinu su 12 eura (sektori A i F), 15 eura (B i E) i 20 eura (sektori C i D). Ulazak na istočnu tribinu košta 10 (A i G sektor), odnosno 12 eura (B, C, D, E i F sektori), dok je cijena za sjevernu i južnu tribinu osam eura.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Ženski rukometni klub Trebjesa u nedjelju, 7. septembra, biće peti put domaćin "Kupa Trebjesa – Nikšić 2025", na kojem će učestvovati četiri seniorske ekipe.
    -->