Sutjeska bolja od Leotara

KK Sutjeska/Facebook
- Autor onogost.me
- 07.09.2025. u 15:26
Sutjeska je sinoć slavila i u drugom kontrolnom meču uoči starta sezone.
Nakon pobjede protiv Radničkog iz Goražda, sada je savladan trebinjski Leotar – 109:64.
Meč je odigran bez publike.
Za ‘plave’ najviše poena ubacio je Barović 15, zatim Otašević i Nikolić po 12, Vujović 10, Tadić i Bošković po 9.
Slijede Varajić i Bojić sa po 8, Vučurović 7, Vulević 5, Martin 5, Marić 4, Miljanić 3 i Kažić 2.
Izvor: kksutjeska.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Ostali sportovi, Sport
- u
Najbolje rezultate na Memorijalu "Blažo Tadić 2025", koji je održan juče, i ovoga puta ostvarili su strijelci SK "Vojnik" i Danilovgrad sa rezultatom 567 krugova, drugo mjesto je zauzela ekipa Shadow iz Rožaja sa pogođenih 560 krugova, dok je treće mjesto zauzela druga ekipa Vojnika rezultatom 559 krugova.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
U 13. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige Sutjeska se na svom terenu sastaje sa Jezerom, koje je dosadašnjom igrom skrenulo pažnju fudbalskih poslenika u Crnoj Gori.
- 0
- Rukomet
- u
Sutjeska je pobjedu protiv Budućnosti potvrdila trijumfom nad Partizanom u Tivtu (27:22), a meč 5. kola obilježio je plavi karton za službenog predstavnika domaćih, Dejana Stjepčevića.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
25.10.
22:46
Udes na putu Lipci-Grahovo, stradala žena
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











