Od ponoći skuplje sve vrste goriva

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 08.09.2025. u 09:54
Od sjutra sve vrste goriva u Crnoj Gori biće skuplje, saopštilo je Ministarstvo energetike i rudarstva.
Eurodizel će poskupiti dva centa, pa će koštati 1,34 eura po litru.
BMB 98 koštaće 1,47 eura po litru, odnosno poskupiće dva centa.
Jedan cent skuplji biće BMB 95, pa će koštati 1,43 eura po litru.
Lož ulje će poskupiti dva centa, pa će koštati 1,28 eura po litru.
Naredni obračun će se obaviti 22. septembra.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Nikšićka policija, u saradnji sa Upravom za šume i šumarskom inspekcijom, sprovodi akciju „Ogrijev“ usmjerenu na suzbijanje ilegalne sječe i šumskog kriminala.
- 0
- Biznis
- u
Iz Ministarstva ekonomskog razvoja obavještavaju da će neradni dani povodom 1. maja - Praznika rada, biti petak, 1. maj i subota, 2. maj.
- 0
- Biznis
- u
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede organizovalo je Dane otvorenih vrata IPARD programa. U okviru IPARD III programa Mjera I (jedan) 134 poljoprivrednika potpisalo je ugovore o realizaciji investicija vrijednih 14 miliona eura.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











