Muratović: Sinoć u centru grada lokalna vlast obezbijedila pravi ”light show”

Demokratska partija socijalsita
- Autor onogost.me
- 29.09.2025. u 18:41
Predsjednik Opštinskog odbora Demokratske partije socijalista u Nikšiću Boris Muratović napisao je na društvenoj mreži Twitter da je javna rasvjeta u gradu najgora investicija, kako je rekao, u istoriji Nikšića.
On je priložio video-snimak na kojem se vidi problem sa javnom rasvjetom u centru grada, u neposrenoj blizini Opštine Nikšić.
https://x.com/muratovicboris/status/1972640883049943487?s=46
”Sinoć smo u centru grada imali pravi “light show” u izvedbi lokalne vlasti koja nam je obezbijedila najgoru investiciju u istoriji Nikšića – javnu rasvjetu u vrijednosti od , miliona eura đe smo jednu sijalicu plaćali rekordnih 882 eura”, prokomentarisao je Muratović.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Politika
- u
Predsjednica Skupštine opštine Nikšić, Milica Lalatović Žižić, sastala se danas sa ambasadorom Crne Gore u Republici Sloveniji, Draganom Tufegdžićem, sa kojim je razgovarala o mogućnostima unapređenja saradnje i promociji razvojnih potencijala Nikšića.
- 0
- Politika
- u
Povodom navoda OO DPS Nikšić, da dokument koji je danas isplivao iz EPCG Solar gradnje potvrđuje sve ono na šta su oni mjesecima upozoravali, da je riječ o, kako su kazali, firmi koja je partijska ćelija, simbol rođačkog zapošljavanja, nerada i lošeg upravljanja, regalovala je predsjednica Odbora direktora te kompanije, Marina Jočić.
- 0
- Politika
- u
Klub odbornika DPS-a u SO Nikšić saopštio da dokument koji je danas isplivao iz EPCG Solar gradnje potvrđuje sve ono na šta su oni mjesecima upozoravali, da je riječ o, kako kažu, firmi koja je partijska ćelija, simbol rođačkog zapošljavanja, nerada i lošeg upravljanja.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari












1
Muratovicu isti ste i jedni i drugi..I 5 8 9.PARAZITI O TUÐEM TROŠKU…81 PODLI…81 SIJAČ MRZNJE..81 DNO DNA…KADA SE ZATVORI SKUPSTINA I UKINE POLITIKA JEDNOG DANA KAD SE IZRODE GENERACIJE BEZ INTERESA…JEDNOG DANA KADA BUDE PRINCEZA KAO U BAJKAMA…DO TADA CE VLADATI STRVINARI KAO TI KAO MARKO KAO MOMO KAO ÐUKA..I NAJVECE RAZOCARENJE DR.MRKIC…IMA LI IKO OD VAS DUŠU DA DA OTKAZ..PA SVI STE SITUIRANI ILI VAM TOLIKO PRIJA JAVNA SCENA DA VAM JE USLO POD KOZU…KOLIKO STE MIZERNI NA BEDEM VAM NIJE BILO CG ZASTAVE NA NAJSVJETLIJI PRAZNIK CG…A NEVADITE SE IZ KAFICA JEDNA GRUPACIJA NA JEDNU DRUGA NA DRUGU ADRESU…A OKO VAS SVE DOBRI MOMCI…E STID VAS BILO SVE ZAJEDNO …JEDINO STO VALJA U NIKSICU JE TREBJESA I PRIRODA OKOLO PA SE COVJEK MALO IZDUVA DA NE GLEDA POLTRONSKI SISTEM…MURATOVICU DEĈKO AJDE OLADI