ČITAOCI ŠALJU: Traže da se hitno ukloni deponija u Gornjem Polju

Čitalac Portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 03.11.2025. u 08:40
Čitalac Portala Onogošt poslao nam je fotografiju divlje deponije koja se nalazi pored puta, u Gornjem Polju.
Kako nam je kazao, deponija je udaljena 200 metara od restorana “Vidikovac”.
Apeluje na nadležne organe da što prije reaguju i uklone deponiju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Od ponoći u Crnoj Gori sve vrste goriva će biti jeftinije, saopštilo je Ministarstvo energetike i rudarstva.
- 0
- Čitaoci šalju, Foto priča
- u
Gomila otpada, usred zelenila, pored staze na Šetalištu "Vita Nikolića". To je prizor koji nije mogao da ostavi ravnodušnim čitaoca portala Onogošt, koji je sa nama podijelio par fotografija ogorčen onim što je vidio.
- 2
- Društvo
- u
Sankcije u slučaju vršnjačkog nasilja moraju biti na najvećem mogućem nivou, a država više neće ćutati na tu pojavu, poručuju iz kabineta predsjednika države i crnogorskog parlamenta. Iz Udruženja roditelji navode da zakone i protokole za postupanje imamo, ali da izostaju kontrola i odgovornost.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











1
Neka ne bacaju smeće!