Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Tri medalje za takmičare Trebjese

Džudo klub Trebjesa
  • Autor onogost.me
  • 23.02.2026. u 11:56
Na džudo Prvenstvu Crne Gore za uzrast mlađih kadeta, koje je juče u Podgorici okupilo oko 80 takmičara, učesnicima džudo kluba Trebjesa pripale su tri medalje.
Zlatnu medalju osvojila je Andrea Šundić, pokazavši izuzetnu borbenost i tehničku spremnost tokom cijelog turnira. Srebrno odličje pripalo je Anamariji Milatović, koja je do finala stigla sigurnim i kvalitetnim nastupima.
Bronzanu medalju osvojio je Miloš Butorović, zaokruživši uspješan nastup našeg kluba.
“Ovaj rezultat predstavlja još jednu potvrdu kvalitetnog rada i posvećenosti u Džudo klubu Trebjesa, kao i podstrek za buduća takmičenja i nove sportske uspjehe”, saopšteno je iz kluba.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    1

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Prije tri mjeseca, na okupljanju pred mečeve sa Portugalom i Rumunijom, direktor KSCG Dragan Vukčević je novinarima rekao da se Bojan Dubljević oprostio od košarkaške reprezentacije. Dugogodišnji kapiten Crne Gore se javio i rekao da to nije istina, ali ga opet nema među "crvenima". Razlog je ovog puta povreda, a Vukčević je najavio da će iskusni Nikšićanin zaigrati u junskom FIBA "prozoru".
    Rumunski rukometni klub CSM Slatina objavio je da će crnogorska rukometašica Nada Ćorović i u narednom periodu nositi dres ovog kluba, nakon što je produžila ugovor do 2027. godine.
    -->