Sutjeska poražena na startu polufinalne serije

onogost.me
- Autor onogost.me
- 08.04.2026. u 20:31
Sutjeska Elektroprivreda je večeras u Nikšiću, u prvom meču polufinala ABA2 lige, poražena od TFT-a 93:88.
Druga utakmica je naredne srijede u Skoplju.
Najefikasniji je bio Filip Barović sa 17 poena.
Kris Martin je imao 13, a Tadija Tadić 11.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Ostali sportovi, Reprezentacija, Sport
- u
Marija Vuković osvojila je bronzanu medalju u skoku u vis na Evropskom prvenstvu u Birmingemu! Crnogorska rekorderka završila je takmičenje na trećem mjestu, nakon još jednog sjajnog nastupa na velikoj sceni.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Opština Nikšić će, kao osnivač i jedini vlasnik FK Sutjeska, u narednim danima promjeniti kompletnu upravljačku strukturu kluba. Izabraćemo novu Skupštinu, koja će izabrati novi Upravni odbor, saopšteno je na FB stranici FK Sutjeska, ekspresno brzo nakon još jednog poraza i to ubjedljivog 1:4, od ulcinjskog Otranta večeras u Nikšiću.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Pravljena da se prošeta crnogorskim šampionatom i odbrani titulu, ekipa Sutjske na startu prvenstva prolazi kroz jedan od najmračnijih perioda u istoriji kluba. Ekipa Otranta, Milije Savovića, bivšeg stratega Nikšićana, prošetala se večeras gradskim stadionom u Nikšiću.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
15.08.
22:12
U Nikšiću izboden mladić, uhapšen osumnjičeni
15.08.
21:59
E crni “plavi”!
15.08.
19:12
Roganović nokautom do četvrtfinala EP
15.08.
15:46
Đukanović: Od odgovornih odluka do novih megavata
15.08.
14:36
Jedan je Cvrle!
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari












1
Najelegantniji je, daleko na utakmici, bio ministar bez portfelja Buturović. Sa kravatom, i još iglom, maneken iz pokreta “Evropa sad”.