Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Miličković: I dalje smo prvi, imamo još pet utakmica

screenshot
  • Autor onogost.me
  • 27.04.2026. u 15:00
Iako je veći dio sezone provela na liderskoj poziciji, Sutjeska je juče remijem protiv Jezera (1:1) u 31. kolu Meridianbet 1. CFL dozvolila Mornaru da se, nakon pobjede nad Mladosti, primakne na svega dva boda zaostatka pet kola prije kraja šampionata.

“U prvom poluvremenu smo pružili više, šanse koje nismo iskoristili su nas vjerovatno koštale ishoda. Nedostajalo je mirnoće u samoj završnici, mirnijeg pasa da bi se došlo do gola. U drugom poluvremenu je bilo dosta rastrzano, protivnik je imao šansu da postigne još jedan gol. Na kraju je bilo neriješeno, Mornar se primakao, ali idemo dalje. Radićemo, analizirati greške. I dalje smo prvi, i dalje imamo prednost, imamo još pet utakmica. Zna se šta treba da radimo. Nadam se da će iz kola u kolo biti bolje, nego što je bilo na utakmici sa Jezerom”, rekao je je asistent u stručnom štabu Nikšićana Boris Miličković.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    1

    1. Ima jos 5 utakmica,kaže ovaj stručnjak koji ,veli ,znam sistem iznutra .Da imate tim pravilno vidjen vi bi već bili prvaci.Izguli ste 3 utakmice od Mornara ,verovatno novog prvaka.Vasa igra ne liči ni na šta.Svaka utakmica mučenje.A ikako neće kad vam igraju igrači koje ste doveli koji nijesu ni za seoske turnire.Sjede na klupi ,primaju dobre plate a naši omladinci u Druhu ligu .Ali vam je upravni odbor na čelu sa preds.vrh.Primaju platu krseci statut kluba.Samo ih to zanima.A šta je sa školom fudbala,10-0 gube omladinci od Budućnosti.Ne prosipaju demagogiju Milickovicu,ni Ibar nijesi znao voditi

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Džudo klub Ippon osvojio je dvije medalje- zlato i bronzu, na međunarodnom turniru „Budapest cup“ u Budimpešti, potvrdivši kvalitet u konkurenciji gotovo 1.500 takmičara iz više od 20 država.
    -->