Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

UP: Aco Đukanović dobio dozvolu suda da privremeno napusti Crnu Goru

  • Autor onogost.me
  • 05.06.2026. u 23:27
Uprava policije (UP) saopštila je večeras da je biznismenu Acu Đukanoviću odobrenje za privremeni odlazak u drugu državu izdao sudija Osnovnog suda u Nikšiću.

“Povodom navoda objavljenih u pojedinim medijima koji se odnose na napuštanje teritorije Crne Gore od strane lica A.Đ, a imajući u vidu da je riječ o licu i predmetu koji su bili predmet značajne pažnje javnosti, obavještavamo javnost da je imenovanom odobrenje za privremeni odlazak u drugu državu izdao sudija Osnovnog suda u Nikšiću”, naveli su iz Uprave policije u saopštenju.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Nikšićki Fakultet za sport i fizičko vaspitanje danas je svečano obilježio 18 godina postojanja. Tim povodom uručena su priznanja najuspješnijim studentima, sportistima i sportskim radnicima, dok je zahvalnica za doprinos razvoju i unapređenju ove visokoškolske ustanove dodijeljena i predsjedniku Opštine Nikšić Marku Kovačeviću.
    -->