Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Mladi vaterpolisti protiv Španije za bronzu na SP

VSCG
  • Autor onogost.me
  • 04.07.2026. u 16:10
Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore igra večeras protiv Španije za bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu za igrače do 18 godina u Portugalu.

Naša selekcija je u polufinalu zaustavljena od Sjedinjenih Američkih Država, dok je Španija izgubila od Hrvatske.

Direktan prenos je na RTCG3 od 19 h.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Stevan Nikčević (DžK Onogošt), Jovana Mrvaljević (DžK Onogošt) i Andrijana Šutović (DžK Straševina) državni su prvaci u konkurenciji mlađih seniora i seniorki (takmičari starosti do 23 godine).
    Amatersko izadnje Sutjeske večeras u kvalifikacijama za Ligu konferencija protiv bjeloruskog Vitebska. Tako bi se ukratko mogao opisati meč u kvalifikacijama za Ligu konferencija. Naš šampion izgubio je 3:0 na neutralnom terenu u Mađarskoj, a moglo je biti još toliko.
    -->