Novi repertoar bioskopa Cinema 213

- Autor onogost.me
- 16.07.2026. u 07:50
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu dva filma - epska avantura "Odiseja" i triler "Ponor smrti"
Na današnjem repertoaru su tri filma.
U 16 h prikazuje se avantura, komedija “Vajana”.
Dva sata kasnije slijedi “Ponor smrti”.
“Grupa putnika iz različitih djelova svijeta tokom leta iz Los Anđelesa prema Šangaju prisiljena je na hitno slijetanje usred okeana. Dok se olupina aviona polako pretvara u zamku bez izlaza, krv u vodi privlači najsmrtonosnije predatore iz dubina. Zarobljeni daleko od kopna, preživjeli moraju da udruže snage kako bi nadmudrili krvoločne morske pse i izborili se za goli život u trci s vremenom u kojoj svaka greška znači sigurnu smrt”, navedeno je u sinopsisu filma.
Posljednja projekcija je u 20.05 h, kada se prikazuje “Odiseja”.
Repertoar za naredne dane

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Politika
- u
Nakon Zete i Pljevalja i u nikšićku Skupštinu stiže dokument kojim se traži nepriznavanje Kosova.
- 0
- Kultura
- u
Odlična posjećenost, vrhunski izvođači i sjajna atmosfera obilježili su prve dvije večeri drugog izdanja festivala „SyNK - Džez na korzu“, koji je na Trgu slobode u Nikšiću okupio renomirane džez umjetnike iz regiona i inostranstva, potvrđujući da ova manifestacija iz godine u godinu zauzima sve značajnije mjesto na kulturnoj mapi Crne Gore.
- 0
- Kultura
- u
Traganje za smislom, istraživanje samog procesa i puta nastanka jednog djela, te prepuštanje istog publici na sopstveni doživljaj i tumačenje, u fokusu je izložbe “Duh materije”, ističe umjetnica Milena Krivokapić u razgovoru za “Vijesti”.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











